Läbipääs

Videofono

HikVisioni Video Intercomi tooteportfell pakub mitmeid efektiivseid ja mugavaid kahepoolse audio- ning videotuvastusega seadmeid, mida on võimalik iVMS-4200 platformi abil hallata. Lisafunktsioonina saab antud süsteeme kaugeltjuhtimiselt mobiiliäpi kaudu kontrollida – kõnede vastuvõtmiseks, video esitamiseks või isegi ukse avamiseks.

Sobib ka hästi elamutele või äripindadele, mis nõuavad kõrgemat turvaslisust.

Turnikeed

Sissepääsuautomaatika – turnikeed, pöördväravad ja kiirväravad on mõeldud hoonete sisse- ja väljapääsude automatiseerimiseks. Need lahendused võimaldavad erinevate sissepääsukaartide, sõrmejäljelugejate ja näotuvastussüsteemide integreerimist. Lisaks turvalisele juurdepääsule võimaldavad need süsteemid ka jälgida asutuse töötajate liikumist ja töötundide arvestust.

Sõrmejäljelugejad

Sõrmejäljelugejatega sissepääsu- ja tööajaarvestussüsteemi põhimõte on väga lihtne: töötaja saabudes tööle peab ta oma sõrme seadmele asetama ja sellega fikseeritakse tema saabumine. Lõuna- või pausile minnes tuleb taas vaid oma sõrm seadmele asetada ning see sündmus registreeritakse. Samuti on olemas ilmastikukindlad ja vandalismivastased sõrmejäljelugejad, mida võib kasutada välitingimustes.

Mobiilne läbipääsu lahendus

Mobiilsed läbipääsusüsteemid võimaldavad kasutada nutitelefoni läbipääsuks. Meie poolt pakutavad läbipääsuseadmed toetavad mobiilse autentimise võimalust ning kasutavad NFC ja BLE tehnoloogial mobiilseid kaarte. Oluliselt tõenäolisem, et inimene unustab või kaotab oma füüsilise kaardi või seadme, kuid mobiiltelefon on enamikel inimestel alati käepärast. Mobiilirakendust saab regulaarselt ja automaatselt värskendada, tagades, et kõik töötajad kasutavad kõige uuemat versiooni.

Tööajaarvestus

Kasutades läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemi, on tööandjal võimalik igal ajal internetiühenduse olemasolul seadmesse sisse logida ja saada ülevaade ettevõtte sündmustest. See hõlmab töötajate kohaloleku jälgimist, töötundide arvestust ja muud olulist teavet. Kogutud andmed on lihtsasti ühilduvad Eestis populaarsete palgaarvestus tarkvaradega. Tagades sellega  vajaliku info lihtsa ja kiire kättesaadavuse raamatupidajale.

Scroll to Top